(0352) 221 10 11
0533 375 12 75

Gevher Nesibe Mah. Tekin Sok. Elit Plaza Kat:1 No:22/5 Kocasinan/KAYSERİ


S. NoEğitimin AdıEğitimin SüresiKazanım
1KAİZEN Eğitimi
1Gün/8Saat
Kaizen tanımının öğrenilmesi, temel Kaizen araçlarının tanıtılması ve “best practice” denilen en iyi örneklerin paylaşılması ile Kaizen felsefesinin ve temel araçların anlaşılmasını pekiştirilmesi bu eğitimin kazanımları olacaktır. 
28D ve TRİZ Problem Çözme Teknikleri Eğitimi
1Gün/8Saat
Müşteri taleplerini en iyi şekilde anlamak ve hataları önlemek için 8 DİSİPLİN olarak bilinen 8D problem çözme metodolojisinin katılımcılar tarafından anlaşılmasını sağlayarak iş hayatımızda fazlasıyla karşılaştığımız problemlerin çözümüne sistemli ve analitik bir yol ile yaklaşmalarını sağlamaktır.
3FMEA (Hata Türleri Ve Etkileri Analizi) Eğitimi)
1Gün/8Saat
Günümüzde kullanılan en etkin risk analizi yöntemlerinden biri olan Hata Türleri ve Etkileri Analizi (FMEA) içeriğinin felsefesini aşılamak ve pratik uygulamalar yardımıyla katılımcıları, kendi iş süreçlerinde bu teknikten faydalanmalarını sağlayacak bilgi ve becerilerle donatmaktır.

4

5S İş Yeri Organizasyonu Eğitimi
1Gün/8Saat
*  Çalışma ortamını daha farklı bir gözle görebilmelerini sağlama,
*   Düzenli ve temiz bir çalışma ortamının nasıl yaratılacağını ve sürekliliğinin nasıl sağlanacağını öğrenmelerini sağlamaktır.
5Fikri ve Sinai Haklar Eğitimi (Patent ve Faydalı Model)
1Gün/8Saat
Girişimcilik ekosisteminde yer alan kişi ve kurumların en temel ihtiyaçlarından biri, ürettikleri “fikri ürün”lerden doğan hakları nedir ve nasıl korunabilir? anlayışının öğretildiği eğitimdir.
6IMDS Eğitimi
1Gün/8Saat
Otomotiv üreticileri ve tedarikçilerin ürettikleri parçaları oluşturan malzeme bilgilerinin IMDS sistemine girilmesini anlatan eğitimdir.
7Geometrik Toleranslandırma ve Ölçülendirme Eğitimi
1Gün/8Saat
İmalat sektöründe, teknik resim ortak bir standart oluşmasına katkıda bulunmak ve ürünün gerçek fonksiyonlarını göz önüne alarak teknik resim okuma, tasarım aşamasında toleranslandırma, geometrik toleranslandırma esasına göre hazırlanmış teknik resme göre imalat ve ölçüm konularında gerçek parçalardan seçilen örneklerle bilgilendirilecektir.
8Yalın Üretim Eğitimi
1Gün/8Saat
Maliyeti arttırmadan kaliteyi yükseltmek, stokları arttırmadan teslim süresini kısaltmak, küçük miktarlı siparişleri verimi düşürmeden gerçekleştirmek, sevkiyatları zamanında yapmak, daha az kaynakla daha çok gelir elde etmek, daha az işletme sermayesi ile çalışabilmek ve yeni yatırımlar için kaynak ayırabilmenin anlatıldığı eğitimdir.
9CORE TOOLS EĞİTİMLERİ (APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA)
3Gün/24Saat

Kurum ürün çevriminde otomotiv sektörü isteklerinin mühendislik alt yapısına katma değerini oluşturmak, ürün yönetimi lokasyonlarının, sektörel iletişimi kuracak şekilde mevcut yönetim sistemine entegre edilmesini sağlamaktır.
* APQP (İleri ürün kalite planlaması)

* FMEA (Hata türleri ve etkileri analizi)
* PPAP (İleri ürün kalite planlaması)
* SPC (İstatistiksel Proses Kontrolü)
* MSA (Ölçüm Sistemleri Analizi)